Grįžti į sąrašą | Smėliai “Bajorų kalvos” Žvėryno Namai, Vilnius

Vieta mieste

Bookmark and Share

Bendras vertinimas 6,3

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 29Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

Aukštų skaičius6
BūklėStatoma
ĮrengimasDalinė apdaila
Kaina už m² (nuo / iki)5442-7517m²/Lt
Namo tipasMūrinis
Plotas nuo/iki (kv. m)5442-7517 kv.m.
Statybos metaiVilnius
VietovėVilnius, Žvėrynas
Visi duomenys

Trumpas aprašymas

“Žvėryno namai” - nauji butai Vilniaus centre!

Pristatome naujos statybos butus gyvenvietėje “Žvėryno namai”. Jei norite gyventi centre, o kartu turėti namus, apsuptus žaluma bei gamta - "Žvėryno namai" kaip tik jums.

Pilna informacija

Gyvenvietė plėtojama vienoje žaliausių miesto vietų, įsikūrusių tarp Neries ir Vingio parko, todėl kurdami šį projektą didelį dėmesį skyrėme gamtos saugojimui bei puoselėjimui, rinkomės tik ekologiškas ir draugiškas gamtai statybines medžiagas. Siekdami, kad gyvenvietė įsilietų į Žvėryno gamtovaizdį, namus pasirinkome vingio formos, primenančius Neries upės vingį.

„Žvėryno namai“ įsikurs pačioje miesto šidyje, tad galėsite džiaugtis puikiu susisiekimu nuosavu ar viešuoju transportu, o šalia nusidriekę dviračių takai leis pasiekti svarbiausius miesto objektus dviračiu. Aplinkui šią gyvenvietę rasite ne tik vieną didžiausių prekybos centrų „Panorama“, restoranus, kavines, bet ir vaikų darželius bei mokyklas savo vaikams.

Kurdami šį projektą siekėme atsižvelgti į gyventojų poreikius, apgalvoti kiekvieną detalę, todėl pasisėmę patirties ir praktikos iš ankstesnių projektų, „Žvėryno namuose“ sukūrėme tai, ką labiausiai vertina mūsų klientai. Suprantame, kad grįžtant į jaukius namus, greta norisi turėti ir erdves gryname ore sveikam poilsiui bei maloniems pokalbiams su kaimynais. Tad po dienos šurmulio galėsite atsipalaiduoti jaukiuose bei apželdintuose gyvenvietės vidiniuose kiemeliuose, kuriuose bus įrengti suoliukai, pasivaikščiojimo takai, vaikų žaidimų zonos, o vasarą akis džiugins žydintys gėlynai.

„Žvėryno namų“ pirmojo etapo metu bus pastatyti du šešių aukštų namai, kuriuose galite rinktis 1-4 kamb. šviesius bei funkcionalaus planavimo butus su balkonais. Jūsų patogumui, po namais bus įrengtos požeminės automobilių stovėjimo aikštelės. Ypatingą dėmesį skirsime šių namų energiniam efektyvumui, tad naudodami naujausias technologijas sieksime, kad šildymo išlaidos vidutiniškai nebūtų didesnės nei 1,5 Lt/kv.m. per mėnesį.

Numatoma projekto pabaiga: 2014 m. ruduo.

Komentarai apie "Žvėryno Namai"5

vilnietis 2013.10.24 18:08

Vieta tai labai nebloga, gal kas žinot daugiau?

Agnė 2013.10.25 08:46

Daugiau galite sužinoti susisiekę telefonu arba apsilankę http://www.zverynonamai.lt

jurate a 2013.10.28 17:22

Naujas projektas dar visai - mes rezervavome jau butuka nedideli. Tikiuosi atrodys ne prasciau nei vizualizacijose :) pagrinde ir rinkomes del vietos

Olga 2013.10.28 17:22

musu seimyna issirinko butuka butent “Zveryno namu” projekte. patiko lokacija, nes vaikams bus salia darzeliai ir mokyklos, o ir I Panorama bet kada pesciomis galima nueiti taip pat ir butu planavimai patiko lyginant su kitais projektais. tikimes kad nenusivilsime :)

Kriste 2013.10.28 23:59

mes ir ziurinejam si projekta. baisoka dar is planu tik pirkti…