Grįžti į sąrašą | Vivulskio namai Santariškių namai Pavasaris, Vilnius

Vieta mieste

Bookmark and Share

Bendras vertinimas 6,1

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 40Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

Aukštų skaičius6-9
BūklėPastatyta
ĮrengimasDalinė apdaila
Kaina už m² (nuo / iki)4 600 - 5 100 m²/Lt
Namo tipasMūrinis
Plotas nuo/iki (kv. m)37 - 120 kv. m.
Statybos metai2008
VietovėVilnius, Lazdynai
Visi duomenys

Trumpas aprašymas

2005 metais pradėtas statyti naujas gyvenamųjų namų kvartalas „PAVASARIS“. Kvartalas yra Vilniaus miesto Lazdynų mikrorajone, kur išvystyta infrastruktūra – labai geri privažiavimo keliai (netoliese susikirs pietinis ir vakarinis Vilniaus aplinkeliai), netoliese yra keli vaikų lopšeliai-darželiai (artimiausias yra Šiltnamių g.36), vidurinės mokyklos, keli prekybos centrai, uždaras plaukimo baseinas, pasivaikščiojimo ir dviračių takai.

Pilna informacija

Kvartalas statomas keliais etapais siekiant maksimaliai patenkinti pirkėjų ir gyventojų lūkesčius, daug dėmesio skiriant gerbūviui ir gyvenamajai aplinkai sutvarkyti. Statybos metu rekonstruota Šiltnamių gatvė: ji praplėsta, įrengti šaligatviai bei apšvietimas. Kiemuose pasodinti dekoratyviniai klevai ir kiti medžiai, įrengtos šiuolaikiškos vaikų žaidimo aikštelės, suoliukai. Pirmo aukšto butuose yra įrengiami vidiniai kiemeliai, kurie sukuria jaukumo ir privatumo šių butų gyventojams.

Statomas kvartalas yra stilistiškai vientisas, tačiau kiekvienas pastatas yra suprojektuotas savitu stiliumi ir nuo kitų skiriasi individualiomis detalėmis – skirtingų formų erkeriais, balkonais, langų linijų ritmu. Fasadų apdailai naudojamos ekologiškos klinkerio plytos (iki 3 aukšto) derinamos su tinku. Daugiabučiuose įrengiami “Kone” liftai, veikiantys tyliau ir tolygiai. Šalia namų įrengiamos izoliuotos ir centralizuotos šiukšlių šalinimo sistemos, kurios talpyklos įrengiamos po žeme. Balkonams įstiklinti naudojami Skandinavijos šalyse išbandyti ir gerai tiek gyventojų, tiek specialistų įvertinti aliuminio profiliai, kurie derinyje su klinkerio plytomis suteikia namams prabangumo ir išskirtinumo.
Pirmajame statybos etape 2007 metais pabaigti K1 ir K2 korpusai.

Antrajame statybos etape 2008 metais baigti statyti korpusai K3 ir K5. K5 korpuse dar yra laisvų butų. Šių butų kainos yra nuo 4100 litų už 1 kv.m. (su daline apdaila) ir nuo 6000 litų (su pilna apdaila). Prie butų parduodamos požeminės parkavimo vietos ir garažai su vartais, iš kurių liftu arba laiptais galima patekti į butus. Garažų kainos, priklausomai nuo ploto, yra nuo 1300 iki 1800 lt/kv.m.

Trečiajame statybos etape statomi K4 ir K6 korpusai. 2007 m. lapkričio mėn. pradėto K4 korpuso (netoli miško esantis namas) butai bus baigti statyti ir bus priduodami 2008 m. gruodžio –2009 m. kovo mėnesiais. Butai parduodami su daline apdaila nuo 4450 litų už 1 kv.m. ir nuo 6000 Lt už 1 kv.m. su pilna apdaila. Prie butų parduodamos požeminės parkavimo vietos ir požeminiai garažai bei sandėliukai. Taikomos ypatingos nuolaidos mokantiems iš karto !

Komentarai apie "Pavasaris"1

Jonas 2009.08.03 12:52

Neblogai atrodo šitie namukai, tik girdėjau, kad daug broko ir ilgai vyksta jo taisymas. Gal kas girdėjote dar kokių nors atsiliepimų?