Grįžti į sąrašą | Apartamentai kopose Angelo namai Palangos Silas, Palanga

Vieta mieste

Kontaktai

UAB "Palanga City"

Indre Juozaityte
+370 686 58166
www.parduodamibutai.com

Bookmark and Share

Bendras vertinimas 8,7

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 4Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

Aukštų skaičius5
BūklėStatoma
ĮrengimasDalinė apdaila
Kaina už m² (nuo / iki)nuo 4700
Namo tipasMūrinis
Plotas nuo/iki (kv. m)24 - 96
Statybos metai2014-2015
Visi duomenys

Trumpas aprašymas

„Palangos Šilo“ kvartalą sudarys 4 tipiniai, 5-ių aukštų daugiabučiai, kuriuose yra po 62-70 butų. Kiekviename name yra platus 9-ių skirtingų išplanavimų, 1-4 kambarių butų pasirinkimas nuo 23,85m² iki 95,98m². Jus džiugins funkcionalus butų planavimas, galimybė pasirinkti neįgaliesiems pritaikytus parduodamus butus, balkonai arba terasos kiekviename bute, galimybė įsirengti židinius penkto aukšto apartamentuose, erdvūs ir šviesūs holai, visuose namuose įrengiami liftai. Pirmuoju statybos etapu bus pastatytas namas A. Statybų pradžia 2014m. II ketvirtį, o pabaiga planuojama 2015m. II ketvirtį.

Pilna informacija

„Palangos Šilas“ – tai nauji gyvenamieji namai Palangoje, Žiogų gatvėje. Kvartalas įsikurs romantiškoje aplinkoje, šalia ošiančio šilelio, visai netoli miesto centro ir jūros. Projektuodami būstą Jums, didelį dėmesį kreipėme į supančią žalią aplinką, architektūriniuose sprendimuose atsispindi noras stiprinti gamtos ir žmogaus ryšį. Teritorijoje esantis miškas, kuriame gyventojams bus įrengtos uždaros rekreacinės zonos su mažąja architektūra, terasos pamiškėje, balkonai kiekviename bute, patraukliai įrengtas gerbūvis su rekreacinėmis ir žaidimų zonomis bei supantys želdynai ir tyras oras užtikrins ramybę ir kokybišką poilsį ne tik atostogaujantiems, bet ir išvargusiems nuo kasdieninių darbų. O norintiems pajusti miesto pulsą – visi centro patogumai ir pagundos lauks Jūsų netoliese!

Siūlome 9-ių skirtingo išplanavimo variantų, 1-4 kambarių butus nuo 23,85m² iki 95,98m². Jus džiugins funkcionalus butų planavimas, galimybė pasirinkti neįgaliesiems pritaikytus butus, balkonai arba terasos kiekviename bute, galimybė įsirengti židinius penkto aukšto apartamentuose. Esant poreikiui, pastatų konstrukciniai sprendimai neriboja Jūsų perorganizuoti butuose esančias pertvaras pagal Jūsų poreikius.

Privalumai:
Ramybė gamtos apsuptyje
Saugumas
Būstas neįgaliesiems, butai kiekvienam
Miškas teritorijoje, šiuolaikiškas gerbūvis
Jūra
Sandėliukai ir parkavimo vietos
Arti miesto centro
Statybos ir architektūros kokybė
Šiltas būstas
Balkonai ar terasos kiekviename bute

Daugiau informacijos: www.parduodamibutai.com

Komentarai apie "Palangos Silas"0