Grįžti į sąrašą | Lampėdžio takas Kalniečių gatvė 83 Taurėnai, Namai

Vieta mieste

Bookmark and Share

Bendras vertinimas 6,6

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 4Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

BūklėPastatyta
ĮrengimasPilnai įrengtas
Namo tipasMūrinis
VietovėNamai, Karkazų gyvenvietę

Trumpas aprašymas

Jaukus modernaus stiliaus namų kvartalas
Nauji namai Kaune, Karkazuose
Neįprastos formos namai, didelės terasos
Platūs į saulę atgręžti langai
Išskirtiniai, patogūs ir kokybiški namai
Netoli nuo Kauno centro

Pilna informacija

Naujų namų kvartalas - "Taurėnai"
Karkazų-Seniavos vietovėje 4 ha sklype statomas jaukus modernaus stiliaus namų kvartalas „Taurėnai“. Vienas po kito iškilo neįprastos formos namai, su plačiais į saulę atgręžtais langais ir didelėmis terasomis, puikiai tinkančiomis ramioms popietėms.
Kvartalas „Taurėnai“ yra vertas kiekvieno, kuriam svarbu savo šeimai rasti išskirtinius, patogius ir kokybiškus namus. Taip pat šis kvartalas tinka aktyviai gyvenantiems žmonėms, nes yra netoli nuo Kauno centro.
„Taurėnai“ - tai nauja erdvė, kurioje kiekvienas gali susikurti savęs vertą artimą kaimynystę - mažutę ir savą idilę didelio miesto pašonėje.
Baigtas pirmasis statybų etapas

Pagal projekto autoriaus architekto Daliaus Zigmanto Šarakausko ir jo kolegų architektų sukurtą projektą gyvenvietėje šiuo metu yra baigtas pirmasis statybų etapas ir pastatyti 9 namai, kuriuose puikiai jausis ramią aplinką, komfortą ir kokybę vertinantys bendraminčiai. Namų statybai buvo naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos. Namai pastatyti iš keramikinių mūro blokelių, fasadų apdailai naudotas struktūrinis tinkas ir klinkerio apdaila. Taip pat architektas pasirūpino patogiu namų projektu, suteikiančiu gyventojams geresnę gyvenimo kokybę: virtuvė atskirta nuo svetainės, numatytos atskiros patalpos dujų katilui ir skalbyklei, namų langai atgręžti į saulę.
Baigti inžinerinės infrastruktūros darbai

Šiuo metu jau yra baigti visi komunikacijų vedimo darbai. Kvartaliniai vandentiekio ir buitinių nuotėkų tinklai prijungti prie UAB „Kauno vandenys“ magistralinių tinklų Kauno mieste, o pastatytuose namuose įrengti vandentiekio įvadai bei buitinių nuotėkų išvadai. Taip pat į kvartalą atvestos dujos ir numatytoje dujų apskaitos vietoje prie kiekvieno sklypo ribos įrengti dujotiekio įvadai.
Pastatytuose namuose jau kuriasi gyventojai!

Pastatytuose namuose jau kuriasi pirmieji gyventojai, todėl kviečiame ir Jus apsilankyti gyvenvietėje „Taurėnai“ ir apžiūrėti namus, kurie gali tapti Jūsų vertais namais.

Komentarai apie "Taurėnai"0