Grįžti į sąrašą | Girulių vila Dvaro slėnis Kalvių pakrantė, Namai

Bendras vertinimas 7

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 14Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

Aukštų skaičius2
BūklėPastatyta
ĮrengimasPilnai įrengtas
VietovėNamai, Ketvergiai

Trumpas aprašymas

Vienbučiai, dviaukščiai gyvenamieji namai
Žemės sklypai nuo 24,8 iki 33,7 aro ploto
Vokiškas kokybės, vientisumo ir darnumo tradicijos
Įrengti vietiniai elektros, nuotekų ir vandentiekio tinklai
Iki Klaipėdos mieto ribos ženklo - 5 km
Šalia - Kalvių atkuriamasis sklypas

Pilna informacija

AB “Baltic Research” norėdama sukurti gražų ir darnų architektūrinį ir estetinį vaizdą, bei rinkoje esant didesnių namų paklausai 2007m. rudenį pradėjo pirmą gyvenamųjų namų kvartalo „Kalvių pakrantė“ statybos etapą. Pirmajame etape siūlome rinktis iš dviejų gyvenamųjų namų projektų. Vienbučiai, dviaukščiai gyvenamieji namai yra nuo 155 m2 ir su didesniais ir mažesniais balkonais orentuoti į vakarų pusėje esantį vandens telkinį ir itin ekonomiški ir komfortiški gyventi. Ilgametę patirtį turinčių rangovų, statybos techninės priežiūros ir architektų bei konstruktorių bendras darbas statybų aikštelėje, lemia gerus šiluminius namų rodiklius. Termovizinių nuotraukų pagalba pasitikrinome savo darbų kokybę ir mažiausią trūkumą jau esame pašalinę. Šis etapas yra visiškai užbaigtas tik nėra atlikti paskutiniai gerbūvio darbai, kurie bus atliekami tik prieš įsikeliant gyventojams. Visi bendri tinklai yra veikiantys, kiekvieną vakarą įsižiebia gatvės šviesos, automatiškai nusiurbiamas susikaupęs lietaus vanduo ir iš grunto drenuojamas gruntinis vanduo.

Visi jau stovintys namai yra su vidaus instaliacijomis, dalis tinkuotomis sienomis. Vidaus apdaila ir likę gerbūvio darbai yra tikslingai nedaromi, nes neįmanoma nuspėti būsimo kliento norus.

Fasadas parinktas taip, kad gamintojų sukomplektuotas čerpinis stogas, medinių dailylenčių ir preciziškai tiksliai išklijuota klinkerinių plytelių apdaila, neišsiskirtu iš natūralios, kvartalą supančios, gamtos.

Komentarai apie "Kalvių pakrantė"0