Grįžti į sąrašą | Stepono devintukas “Gudelių Šilas” “KALŲ NAMAI - PILNAI ĮRENGTI”, Vilnius

Bendras vertinimas 5,6

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 1Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

Aukštų skaičius2
BūklėPastatyta
ĮrengimasPilnai įrengtas
Kaina už m² (nuo / iki)3900-4200
Namo tipasMūrinis
Plotas nuo/iki (kv. m)201-209
Statybos metai2009
VietovėVilnius, Riešė, šalia ežero
Visi duomenys

Trumpas aprašymas

Parduodami išskirtinio dizaino, pilnai kokybiškai įrengti, labai gero išplanavimo namai ramioje ir patogioje gyventi vietoje!!!

Pilna informacija

VIETA. Namas yra naujoje, pilnai sutvarkytoje gyvenvietėje, ramiame Vilniaus priemiestyje. Aplink labai daug gamtos, vos už kelių šimtų metrų ežeras, aplink vien kalvos, miškai, todėl pasivaikščiojimams ir ramybei čia – ideali vieta. Peizažą puikiai papildo šiltuoju metų laiku žaliose pievose basiganančios lenktyninių žirgų bandos. Pati gatvelė yra akligatvis, todėl čia labai mažai triukšmo ir žmonių. Namas stovi ant kalniuko, todėl pro langus atsiveria puikios apylinkių panoramos. Iki Vilniaus centro nuo namo vos 9km., iki pat namo - gatvės išasfaltuotos. ŠEIMOMS, čia ypatingai patogu, todėl, kad vos už kelių šimtų metrų yra ypatingai gerai vertinama p. Almos Adamkienės fondo remiama Riešės vidurinė mokykla, už kilometro - naujas darželis „Metų laikai“, vos už 50 metrų nuo namo yra autobuso stotelė, kur reguliariai iki miesto centro veža autobusas arba mikroautobusas.

SKLYPAS. Sklypas yra 7.5 aro. Puikiai architektūriškai suplanuoti namas. Prie pat įvažiavimo į sklypą yra pastatytas atskiras mūrinis garažas dviem automobiliam. Namas yra gale sklypo, todėl čia aukštas privatumo lygis, mažai triukšmo. TAI YRA NEBLOKUOTAS NAMAS. Sklypas per visą perimetrą aptvertas medine tvora su pamatu. Pats sklypas lygaus reljefo, pilnai sutvarkytas. Visur išklotos trinkelės, padaryti įvažiavimai. Suformuotos didelės terasos, kurios išklotos molinėmis klinkerio trinkelėmis. Žaliuoja žalia, geros kokybės veja.

KOMUNIKACIJOS. Name yra visos komunikacijos. Dujinis namo šildymas, sumontuota moderni katilinė. Elektros galingumai 10kw., norint lengvai galima pasididinti. Yra vietinė kanalizacija, dviejų šulinių su perpilimu, todėl labai patogi ir reikalaujanti minimalaus aptarnavimo. Yra net du lietaus kanalizacijos šuliniai. Yra visos telefonos, interneto ir kabelinės televizijos komunikacijos. Vanduo imamas iš gilimunio, artezinio gręžinio, kuris yra įregistruotas, sutvarkyti dokumentai, paimtas vandens kokybės mėginys, gręžinio gylis 45 metrai. Po nama išvedžiota ir priduota saugos tarnybai tiek apsaugos tiek ir priešgaisrinė signalizacija.

STATYBINĖ SPECIFIKACIJA. Namas statytas iš silikatinių mūro blokelių (tas pats kaip baltos mūro plytos). 15cm. išorės apšiltinimas. Pamatai gręžtiniai, poliniai, taip pat apšiltinti tiek iš lauko (1.2 metro gylio), taip pat ir iš vidaus (50cm gylio). Namo langai plastikiniai, penkių kamerų, medžio spalvos. Santechnika, elektros instaliacija ir visi kiti darbai yra aukščiausio kokybės lygio, viskam naudotos kokybiškos medžiagos ir suteikiamos visos garantijos. Sumontuotas kokybiškas, ekonomiškas „Junkers“ katilas, išvedžiota automatika, sustatyti šilmuos reguliatoriai su davikliais, todėl namas ypač ekonomiškas, LABAI PIGUS JO IŠLAIKYMAS. Stogas šiltintas net 35cm. akmens vata, iš abiejų pusių dedant difuzinę „Tyvek“ plėvelę. Stogo konstrukcijai sutvirtinti naudotos metalinės detalės.

IŠPLANAVIMAS. Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė, virtuvė, valgomasis, san. mazgas svečiams, katilinė, pirtis su priešpirčiu, tamburas ir darbo kambarys. Antrame aukšte yra du miegamieji kambariai su atskiru dideliu vonios kambariu, erdvi didelė drabūžinė ir „tėvų“ miegamojo zona, kurioje – erdvus miegamasis, atskiras vonios kambarys, erdvi drabūžinė. Atskirai nuo namo yra pilnai įrengtas, apšiltintas garažas, kuriame tilps ne tik du automobiliai, bet ir žoliapjovė, dviračiai ir pan. Didžioji dauguma namo langų, o ypatingai, svetainės ir terasų langai orientuoti į pietus ir vakarus, todėl čia visada saulėta ir šviesu.

ĮRENGIMAS. Namas yra pilnai įrengtas. Naudotos labai kokybiškos medžiagos. Įrengimo projektą parengė, medžiagas parinko ir suderino patyrę interjero architektai, todėl čia viskas apgalvota ir išbaigta iki menkiausių smulkmenų. Visame pirmame aukšte yra šildomos grindys. Svetainėje ir darbo kambaryje pagal specialią technologiją paklotos parketlentės, kitose patalpose – Ispaniškos kerminės plytelės. Visur medžio masyvo durys, medinės grindjuostės. Mediniai uosiniai laiptai. Židiniai su kapsulėmis, specialiai apdirbti. Visur po namą išvedžiota ventiliacija. Įrengimui naudoti tapetai, puikiai suderinta, efektyvi ir efektinga apšvietimo sistema. Vonios kambariuose taip pat šildomos grindys ir taip pat naudotos tik aukščiausios kokybės medžiagos, pradedant Ispaniškomis kermainėmis plytelėmis ir baigiant kokybiška Vokiška santechnika. Jums tereikia nusipirkti baldus, tik tiek!

SPECIALIOS FINANSAVIMO SĄLYGOS. Šiam namui įsigyti galime pasiūlyti išskirtines banko būsto finansavimo sąlygas. Finansavimas iki 100%, mažos palūkanos. Yra padarytas vertinimas.

Komentarai apie "“KALŲ NAMAI - PILNAI ĮRENGTI”"1

Inga 2015.12.15 16:07

Laba diena,
kaip galima būtų apžiūrėti?