Grįžti į sąrašą | Helios Pilaitė Solo city Valakampių apartamentai, Vilnius

Bendras vertinimas 8,3

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 4Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

BūklėPastatyta
ĮrengimasPilnai įrengtas
Namo tipasMūrinis
Plotas nuo/iki (kv. m)60 - 108
VietovėVilnius, Valakampiai
Visi duomenys

Trumpas aprašymas

Valakampių miško parko teritorijoje
Pastatytas modernaus stiliaus, 16 butų namas
Ramaus bei nepaprastai kokybiško gyvenimo oazė
Sklypą beveik visu kontūru supa pušynas
60 – 108 kv.m. ploto butai
Kiekviename bute įrengtos kamino angos židiniui

Pilna informacija

Vieta mieste:

Valakampių miško parko teritorijoje, Nemenčinės pl. 46, dvidešimties arų sklype, pastatytas modernaus stiliaus, 16 butų namas.
Valakampiai - vienas gražiausių Vilniaus mikrorajonų, esantis Antakalnio seniūnijoje į šiaurės rytus nuo Vilniaus miesto centro, kairiajame Neries vingyje.
Valakampiai vertinami kaip ramybės, saugaus ir ramaus bei nepaprastai kokybiško gyvenimo oazė. Čia gyvenantys mėgaujasi erdve ir žaluma, kurią sukuria visais metų laikais žali spygliuočiai – pagrinde pušys.
Sklypą beveik visu kontūru supa pušynas. Rytinėje ir vakarinėje sklypo dalyje auga pavienės pušys. Namas suprojektuotas sklypo vakarinėje dalyje, sklypo rytinę ir pietinę dalis paliekant rekreacijai, vaikų žaidimo aikštelei ir želdiniams. Įvažiavimas į sklypą - iš Svajonių gatvės.
Pietryčiuose sklypas ribojasi su visuomeninės paskirties teritorija, pietvakariuose su namų valda, šiaurėje su valstybiniu mišku.

Apie pastatą:

„Valakampių apartamentuose“ suprojektuoti funkcionalus įvairių dydžių dviejų, trijų, keturių kambarių, 60 – 108 kv.m. ploto butai. Iš viso tik 16 butų.
Kiekviename bute įrengtos kamino angos židiniui. Šildymas - dujinis! Laiptinės suprojektuotos šiaurinėje pastato dalyje, todėl kiekvienas butas turi langus į pietinę pusę link šalia esančio miško. Gyventojų automobilių parkavimas suprojektuotas požeminėje 19 vietų automobilių stovėjimo aikštelėje. Taip pat įrengta svečių automobilių stovėjimo aikštelė prie namų. Aplink sklypą suprojektuota 1,8 m aukščio ažūrinė metalinė tvora su automatiniais vartais ir įėjimo varteliais. Numatomas sklypo ir prieigų apšvietimas.

Komentarai apie "Valakampių apartamentai"2

viktoras 2022.05.25 13:45

noriu 60-70 1a buto

ZfFWidNhECltRJq 2022.09.28 21:05

mpyFeLAdq