Grįžti į sąrašą | Namų valdos sklypai Klevinėje Valakampių apartamentai Helios Pilaitė, Vilnius

Bendras vertinimas 4,8

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 3Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

BūklėPastatyta
ĮrengimasPilnai įrengtas
Namo tipasMūrinis
VietovėVilnius, Pilaitė

Trumpas aprašymas

Žmonėms, kurių gyvenimas neatsiejamas nuo miesto šurmulio
Tiems, kuriems patinka dirbti ir ilsėtis miesto ritmu
Tiems, kurie norėtų pro langą matyti pušyną
Tiems, kurie norėtų per kelias minutes atsidurti prie ežero
Tiems, kurie norėtų lėkti mišku dviračių takais
Vertinantiems galimybes viską gauti čia ir dabar

Pilna informacija

Helios Pilaitė sukurta žmonėms, kurių gyvenimas neatsiejamas nuo miesto šurmulio – tiems, kuriems patinka dirbti, ilsėtis ir žaisti miesto ritmu. Gyventi dėmesio centre. Tiems, kurie norėtų pro langą matyti pušyną, per kelias minutes atsidurti prie ežero ar lėkti mišku dviračių takais. Statistika rodo, jog 80 proc. laisvalaikio praleidžiame namuose ar netoli namų. Štai kodėl Jūsų namai turi pasižymėti ritmo ir ramybės harmonija, privalo tobulai atitikti individualius poreikius.Pastatą projektavo architektas Sauliaus Pamerneckis ir jo vadovaujama kūrybinė grupė iš UAB "Jungtinės architektų dirbtuvės". Pastato rangovai - UAB „Astig“ įmonė, įkurta 1995 m. kovo 22 d., kurios nuolatinis naujų idėjų ieškojimas ir darbuotojų kvalifikacijos kėlimas, tvirti ryšiai su ilgalaikiais partneriais bei tiekėjais padėjo projekto užsakovams apsispręsti ir pasirinkti šią įmonę.Techninę pastato priežiūrą atlieka UAB „Via Sportas“ atstovas Viačeslavas Šaraškinas.

„Mes sukūrėme namus, kuriuose paprasta gyventi ir kuriuos lengva išlaikyti“, - sako Saulius Pamerneckis. „Helios Pilaitėje“ esantys butai – logiškų dydžių, pasižymintys funkcionaliu išplanavimu, patogumu. „Sklypas stovi kvartalo pradžioje, ribojasi su gamta. Pro langus į pietų ir rytų pusę gyventojai matys mišką. Dėl ekonomiškumo buvo nutarta naudoti šešių kamerų langus – netaupyti dienos šviesos ir jaukumo sąskaita.
Visiškam gyventojų komfortui užtikrinti, sumontuoti specialūs panoraminiai šešių profilių langai. Architekto teigimu, „Helios Pilaitės“ gyventojai turėtų išvengti nepageidaujamo triukšmo, sklindančio iš laiptinės ar kaimyninių butų. Pertvaros, sienos tarp butų ir sienos, besiribojančios su laiptinėmis, nepraleis 55 decibelų triukšmo.

Komentarai apie "Helios Pilaitė"0