Grįžti į sąrašą | Palangos Silas Kalniečių gatvė 83 Angelo namai, Vilnius

Vieta mieste

Bookmark and Share

Bendras vertinimas 6,4

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 6Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

Aukštų skaičius3
BūklėBaigiama statyti
ĮrengimasDalinė apdaila
Kaina už m² (nuo / iki)2088 - 2983 EUR
Namo tipasMūrinis
Plotas nuo/iki (kv. m)52 - 116
Statybos metai2014
VietovėVilnius, Vilnius
Visi duomenys

Trumpas aprašymas

„Angelo namai“ – aukščiau žemiškos kasdienybės. Butai prestižiniame Užupio rajone

Pilna informacija

Apartamentuose gyventojai galės pasijausti jaukiai kaip po angelo sparnu. Mažas butų skaičius ir patogus išplanavimas užtikrins Jūsų ramybę. Pastate įrengti tik 9 butai, o bendrumo jausmą suteiks jaukus vidinis kiemelis.

Visi butai yra unikalūs, taigi kiekvienas įnoringas pirkėjas ras sau tinkamą variantą. Jų kvadratūros optimaliai išnaudotos, tad apartamentai bus erdvūs ir šviesūs, o maža kaimynystė užtikrins privatumą ir ramybę. „Angelo Namai“ įsikūrę pagrindinėje Užupio gatvėje, iš kurios keliaujant į bet kurią kitą miesto dalį, užtruksite mažai laiko. Taip pat už vartelių esančiu takeliu bet kada galėsite nusileisti iki Vilnelės, kur gamtos apsuptyje susigrąžinsite jėgas ir rasite vidinę ramybę.

Projekto restauravimo-atkūrimo darbams naudojamos tik itin kokybiškos medžiagos, atitinkančios restauravimo reikalavimus. Visi darbai vykdomi siekiant geriausio rezultato ir nepamirštant smulkmenų.

„Angelo Namai“ papildys Užupio ir viso miesto panoramą kaip istoriją menantis, tačiau iš naujo atgimęs projektas, kurį supantis Užupio grožis, įneš ir į Jūsų namus pusiausvyros, ramybės ir harmonijos. Kiekvienas gyventojas galės pajusti Angelo sparno prisilietimą, pasijusti vieninteliu ir nepakartojamu, bet ne vienišu.

Vertė:
Gamtos, laiko ir istorijos brandintoje vietoje įsikūrė „Angelo namai“. Pro viršutiniojo aukšto langus galėsite grožėtis Gedimino pilimi, Trijų kryžių kalnu, matysite Sereikiškių parką, o išėjus iš kiemelio nusileisti takeliu žemyn iki Vilnelės.

„Anglelo namai“ restauruojami neišskiriant jų nuo ypatingos Užupio architektūros. Paliekamos ypač unikalios tik Užupiui būdingos galerijos, pro kurias patenkama į patalpas, o mansardose įrengiami stoglangiai leis mėgautis besileidžiančia Užupio saule ir Senamiesčio panorama.

Užupis puiki investicija. Čia gausu vietų, kurias privalu aplankyti, kiekvienam miesto gyventojui, o ypatinga krašto istorija daro jį dar patrauklesniu ir vertingesniu.

Šioje miesto dalyje tvyrančios vertybės nesikeičia, jos ilgaamžės ir nepamainomos. Čia puoselėjama ir vertinama gamtos apsuptis. Sereikiškių parke prieglobsčio ieško, kiekvienas pavargęs nuo miesto triukšmo, o prisėdus šalia Vilnelės sugrįš saugumo ir vidinės ramybės jausmas.

Dabar tai ir vienas labiausiai brangstančių Vilniaus rajonų, vertinamas investuotojų.

Istorija
Užupis - vienas seniausių Vilniaus rajonų istoriniuose šaltiniuose minimas jau XVI amžiuje valdant Jogailaičiams.

Pastačius pirmuosius tiltus per Vilnią prasidėjo Užupio atgimimas. Būtent tiltai Užupyje turėjo ypatingą reikšmę savo istorijai. Vienu iš jų prasidėjo pirmasis kelias į Polocką vadinamas „Druskos keliu“. Iki šios dienos tiltai atlieka svarbų vaidmenį, kadangi tik jų pagalba galima patekti į Užupį. Šiandien tiltai ne tik padeda susisiekti, bet taip pat yra svarbi vieta įsimylėjeliems, kurie čia užkabina savo draugystės simbolį-spynelę.

Ilgai ši vieta buvo smalsiai stebima, kol žingsnis po žingsnio vis daugiau meniškos sielos žmonių buriavosi, steigdami savo dirbtuves, eskponuodami savo darbus. Jų noras atgaivinti Užupį buvo toks didelis, jog 1997 metų balandžio 1-ąją Užupio rajonas tapo „Užupio respublika“.

Nuo to laiko Užupis tarsi atgijo. Apie 2000 m. buvo renovuota nemažai Užupio gyvenamųjų namų fasadų, sutvarkytos ir apšviestos gatvės. Būstų paklausa šiame rajone nepaprastai išaugo.

Dabar tai tarsi atskiras miestas pačioje Vilniaus širdyje, turintis savo himną, konstituciją, šerifą, vyskupą, dvi bažnyčias, vienas seniausių Vilniuje Bernardinų kapines, septynis tiltus ir globėją – bronzinį Užupio angelą.

Vieta:
„Angelo namai“ – prabangūs ir išskirtiniai apartamentai unikalioje Vilniaus miesto dalyje – Užupyje. Užupis įkurtas ant aukščiausios Vilniaus miesto dalies, nuo kurios atsiveria įstabūs miesto panoraminiai vaizdai.

Jau nuo seno Užupis mėgstamas meniškos sielos žmonių, yra išskirtinis savo autentiškais žemaaukščiais pastatais ir siauromis gatvelėmis. Vilniečiai pripažįsta: tai atskiras miestas mieste, kuris visada buvo lyginamas su Paryžiuje esančiu Monmartu ar Kopenhagos Kristianija.

Pro aparamentų langus matyti tekanti Vilnelė, o atkurtame Sereikiškių parke juntami ošiantys medžiai. Kitoje kelio pusėje rasite daug jaukių kavinukių – visa tai suteiks galimybę mėgautis ramybe ir turiningu kultūriniu gyvenimu.

Vieta, vieta, vieta – juk tai svarbiausia įsigyjant nekilnojamąjį turtą.
✓ Tai vieta, kur trykšta kūrybinė energija ir įkvėpimas;
✓ Vieta, kur gyva tolerancijos dvasia;
✓ Vieta, kur ore tvyro laisvė.

Kultūra:
Keliaujant į namus Jus nuolat pasitiks Užupio pasididžiavimas – angelo skulptūra, į šią vietą subėga pagrindinės Užupio gatvės. Čia gali rasti jaukią bei puikiu maistu ir interjeru pasižyminčią kavinę „Prie Angelo“ ar miestiečių pamėgtą „Šnekutį“. Šioje ypatingoje Vilniaus miesto dalyje vis dar gyva romantikos dvasia, kur gėrimasi nuostabiais vaizdais, o žmonės mėgaujasi gyvenimu. Tai lyg nuosava krantinė, leisianti mėgautis Undinėlės saugomu upės vandeniu.

Užupyje gausu bohemiškos sielos žmonių, kuriems labai svarbi meno išraiška. Vieta, kurioje jie gali įgyvendinti savo idėjas ar ieškoti įkvėpimo vadinama „Užupio Meno Inkubatoriumi“. Tai nepaprasta kultūrinė organizacija, gyvuojanti ant Vilnelės kranto ir yra atvira visuomenei. Ši organizacija žinoma savo galerija „Galera“, įvairiausiomis stilistikos parodomis, sienų tapyba, pakrantės skulptūromis ir festivaliais.

Komentarai apie "Angelo namai"1

Rimvydas 2017.01.30 16:36

Sveiki,

Norėjau pasiteirauti kokioje statybų stadijoje projektas “Angelo namai”?

Ačiū.