Grįžti į sąrašą | Butai prie Eglės sanatorijos Pajūrio terasos Fausta kvartalas, Palanga

Bendras vertinimas 3,8

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 3Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

BūklėPastatyta
ĮrengimasPilnai įrengtas
Namo tipasMūrinis

Trumpas aprašymas

1-2-3 kambarių butai Palangoje, 20 min. pėsčiomis iki jūros
Modernizuojamas daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalas
Aplink kvartalą "Fausta" daug medžių ir žalumos
Apželdinta, pilnai sutvarkyta aplinka, aptverta teritorija
Netoliese darželis, mokykla, parduotuvės, žaidimo aikštelės
Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė

Pilna informacija

"Fausta“ – naujai modernizuojamas daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalas. Daugiabučiai gyvenamieji namai įsikūrę ramioje Palangos vietoje, tačiau iki jūros tik 20 minučių pėsčiomis: Bangų-Vytauto-Žvejų gatvėmis kelias veda tiesiai prie Palangos gelbėjimo stoties. Bangų gatvė (šalia projekto) neseniai naujai išasfaltuota. Aplink kvartalą "Fausta" daug medžių ir žalumos. Visai šalia už 300 metrų geriausias Palangoje medicinos centras. Netoliese darželis, mokykla, parduotuvės, vaikų žaidimo aikštelės. Daugiabučius gyvenamuosius namus sudaro du penkių aukštų namai adresais Medvalakio g. 12 ir Medvalakio g. 12A, Palanga. Kiekviename name yra po 75 butus.

Didelis pasirinkimas 1 kambario, 2 kambarių ir 3 kambarių butų (kai kurie pirmų aukštų butai turės lauko terasas ir išėjimus į jas tiesiai iš butų). "Faustos" teritorijoje bus įrengta vaikų žaidimo aikštelė, apželdinta ir pilnai sutvarkyta aplinka pagal aukščiausius kokybės standartus. Šiuo metu daroma studija aplinkos darbų įvertinimui.

Po "Faustos" namais yra įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, iš kurios namuose įrengtais liftais bus galima pakilti į bet kuriuos namų aukštus. Vidiniame kieme taip pat bus įrengta didelė antžeminė automobilių atovėjimo aikštelė. Šio projekto namų teritorija bus aptverta, turės automatinius vartus įvažiavimui į "Faustos" teritoriją.

Komentarai apie "Fausta kvartalas"0