Grįžti į sąrašą | Sklypų kvartalai Pypliuose Kuršių vilos Korio namas, Kaunas

Vieta mieste

Bookmark and Share

Bendras vertinimas 7,2

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 12Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

BūklėPastatyta
ĮrengimasPilnai įrengtas
Kaina už m² (nuo / iki)1101 - 1448 EUR
Namo tipasMūrinis
Plotas nuo/iki (kv. m)34 - 77
VietovėKaunas, Eiguliai
Visi duomenys

Trumpas aprašymas

Skirtingų išplanavimų 1 - 3 k. butai 34 - 76 kv.m.
Butai su daline apdaila ir pilnai įrengti
Požeminės ir antžeminės automobilių stovėjimo aikštelės
Patogus ir greitas susisiekimas, išvystyta infrastruktūra
Sutvarkyta aplinka, uždaras kiemas, saugumo sistema
Vokiškos technologijos bei medžiagos

Pilna informacija

Apie

Ramiame Kalniečių mikrorajone Kaune šis namas – tarsi modernumo ir estetikos oazė, šviežia ir gaivi, iškilusi greta senesnės statybos namų. Iš pirmo žvilgsnio Korio namas švyti skoninga architektūra, pažinus daugiau – atsiskleidžia aukšta statybos kokybe. Keturiuose 8 aukštų korpusuose suprojektuoti 132, 1-3 kambarių butai nuo 34 iki 77 kv.m, bei patalpos komercinei veiklai pirmuosiuose A ir B korpusų aukštuose. Automobilių parkavimui įrengta 119 vietų požeminė aikštelė ir 21 antžeminė. Ypač patogus nuožulnus įvažiavimas į požeminį garažą. Kad žiemą nebūtų slidu važiuoti, jis išklotas specialia danga ir yra šildomas. Įvažiavimo vartai valdomi mobiliuoju telefonu. Visa namo teritorija estetiškai apželdinta, išklota trinkelėmis, aptverta cinkuota dekoratyvine tvora. Įrengta žaisminga aikštelė vaikams su saugia gumine danga, kad mažieji nesusižeistų.Gyvenimas šiame name bus saugus, nes įrengta video kamerų sistema, kuri leidžia iš kiekvieno buto nuolatos stebėti, ką veikia vaikai aikštelėje, kas atvažiuoja liftu ir kas vyksta požeminėje automobilių saugykloje.

Korio namas sukurtas šeimos poreikiams. Įvairaus dydžio butai tiks ir neseniai susikūrusiai, ir vyresnei šeimai. Šalia yra mokyklos, vaikų darželiai, prekybos centrai, visuomeninio transporto stotelės bei žalieji miesto plotai – Kleboniškio miškas. Netoliese esanti Kauno klinikų ligoninė – tai dar vienas objektas, kurio kaimynystė kartais gali būti labai svarbi.


O nutarę persikelti gyventi į butą Korio name iš senos statybos namų, netruks pajusti, kaip ženkliai mažėja jų išlaidos šildymui ir kitiems komunaliniams patarnavimams. Namo energinis efektyvumas – B klasės. Statytojai pasirūpino, kad būsimi gyventojai geriausiomis sąlygomis gautų kabelinės televizijos, namo apsaugos bei kitas nuolatines paslaugas. Televizoriai transliuos daugybę TV kanalų nemokamai, o interneto prieiga bus per pusę pigesnė nei įprastai rinkoje.


Apsigyvenkite Korio name, auginkite vaikus ir kurkite savo gyvenimus, kurkite saugią, draugišką bendruomenę, paremtą saugios kaimynystės principu. Tegul Jūsų naujieji namai būna jaukūs ir mieli.Vieta


Prieš 4 dešimtmečius pradėtas statyti mikrorajonas – šiandien visomis savo arterijomis įaugęs į Kauno miesto audinį. Korio namas jame – tarsi šviežio oro gūsis, imynęs ryškų mūsų laikmečio pėdsaką. Pagrindiniai miesto objektai – parduotuvės, mokyklos, vaikų darželiai, sporto klubai, Palaimintojo Arkivyskupo Jurgio Matulaičio bažnyčia, Kauno klinikų ligoninė ir miesto transporto stotelės pėsti pasiekiamos per 1 – 30 minučių, o automobiliu – vos per keletą minučių.

Šalia ne tik miesto infrastruktūra, bet ir žalieji plotai. Prie pat – Kalniečių parkas, kuriame telkšo gražus tvenkinys vingiuotais krantais, pilnas laukinių paukščių. O nuo tyrais šaltiniais ir vaizdingomis kalvomis garsaus Kleboniškio miško Korio namus skiria vos pusvalandis kelio pėsčiomis. Greta nėra gamybinių įmonių, rajonas ramus ir neužterštas, jame gera gyventi ir ilsėtis.

Svarbūs objektai ir atstumai iki jų pėsti:


Vaikų darželis „Spindulėlis” – 1 min.
„Maxima” prekybos centras – 1 min.
Kalniečių visuomeninio transporto stotelė – 3 min.
„Santaka” sportinių šokių klubas – 4 min.
Vaikų darželis-lopšelis „Gandriukas” – 7 min.
Topolio visuomeninio transporto stotelė – 8 min.
Kazio Griniaus pagrindinė mokykla – 9 min.
Purienų vidurinė mokykla – 9 min.
Palaimintojo Arkivyskupo Jurgio Matulaičio bažnyčia – 9 min.
Eigulių pradinė mokykla – 12 min.
„IKI” Kalniečių prekybos centras – 14 min.
Čečėnijos aikštės visuomeninio transporto stotelė – 14 min.
Sporto klubas „Geležiniai žmonės ir Ko” – 15 min.
A. Puškino vidurinė mokykla – 26 min.
Kleboniškio miškas – 30 min.
Kauno zoologijos sodas – 39 min.
Kauno Šv. arkangelo Mykolo bažnyčia, (Soboras) – 46 min.

Saugumas


Visa namų teritorija aptverta dailia cinkuota 1.2 m aukščio tvorele su rakinamais įėjimo vartais. Įvažiavimas į kiemą apsaugotas GSM moduliu valdomu kelio užtvaru. Įrengtas atskiras aplinkos apšvietimas.


Prie laiptinės durų įrengta elektroninė spyna su telefonu, sujungta ir valdoma iš kiekvieno buto, taigi į laiptinę nepateks joks prašalietis. Atskiru apšvietimu sukurta estetiška ir funkcionali aplinka.


Butų durys šarvuotos, daugiasluoksnės, atsparios ugniai ir nepraleidžiančios garso. Duryse dvi spynos – pagrindinė, vokiška, kurios raktų dublikatai gaminami tik su identifikavimo kortele, ir kita – itališka seifinė plokštelinė. Durų akutė su 18 mm stikliniais lęšiais, iš vidaus uždengiama.


Butų apsaugos paslaugas apsaugos tarnybos Korio name gyventojams teikia už mažesnį nei įprastą mokestį.


Laiptinėse, kieme, vaikų žaidimų aikštelėje ir požeminėje automobilių saugykloje įrengta video kamerų sistema leis iš kiekvieno buto stebėti, kas vyksta aplinkui, bet kuriuo momentu žvilgtelėti, ką veikia vaikai.


Vaikų saugumui žaidimu aikštelė išklota specialia, minkšta gumine danga, kad mažieji dūkdami nesusižeistų.


Įvažiavimas į požemines aikšteles šildomas elektra, išklotas specialiomis eglutės formos reljefo betoninėmis trinkelėmis, kad būtų saugus ir neslidus.


Automobilių aikštelių vartai pirmajame ir cokoliniuose aukštuose taip pat valdomi GSM ryšiu – mobiliuoju telefonu.


Korio namo statytojai kuria saugią, saugios kaimynystės principais grįstą bendruomenę, kad kiekvienas gyventojas jaustųsi šeimininku savo namuose, tarsi tvirtovėje.Technologijos


Jei palygintume su statytais prieš 30 – 40 m daugiabučiais, KORIO NAME šilumos energijos suvartojama 4 – 6 kartus mažiau. Kadangi butai yra sandarūs ir gerai apšiltinti, juose įrengti kokybiški, reguliuojami vokiečių gamintojo „Buderus” radiatoriai. Vandentiekio ir šilumos vamzdžiai yra gerai izoliuoti, apšiltinti, todėl šiluma neiššvaistoma pakeliui, kol patenka į butą. Išorinės sienos apšiltintos sandariai suklijuotomis 20 cm putų polistireno plokštėmis.

Šilumos tiekimas, vandentiekis ir nuotėkos sujungti su miesto tinklais.


Butuose, laiptinėse ir kitose bendro naudojimo patalpose įrengti 6 kamerų plastikiniai langai su stiklų paketu. Vidaus stiklas – selektyvinis. Langų sandarinimui iš lauko pusės panaudotos vėjo, iš vidaus – garo izoliacinės juostos. Pirmuose C ir D pastato korpuso aukštų languose sumontuotos apsauginės, automatinės žaliuzės bei įrengta signalizacija.


Ypatingas dėmesys namuose skirtas garso izoliacijai. Sienos tarp butų papildomai padengtos patikimu, garsą izoliuojančių medžiagų sluoksniu


Balkonų grindys išklotos ultravioletiniams spinduliams, drėgmei bei deformacijai atsparia dekoratyvine lentų danga.


Kiekviename aukšte, laiptinėje sumontuota silpnų srovių tinklų (televizijos, telefono bei interneto) paskirstymo dėžė. Nuo jos į butą pravesti interneto ir TV kabeliai. Ant namo stogo sumontuotos palydovinės sistemos antenos, taigi jau dabar gyventojai gali nemokamai matyti daugybę TV kanalų.


Požeminėje automobilių saugykloje įrengtas automatiškai nuo judesio veikiantis apšvietimas, priverstinio CO bei priešgaisrinės dūmų šalinimo sistemos.


Dekoratyviniais želdiniais, vejomis apsodintas ir trinkelėmis išklotas, apšviestas kiemas kuria jaukią namų aplinką, derančią prie ramių, pastelinių namų fasadų.

Komentarai apie "Korio namas"0