Grįžti į sąrašą | Baltasis Perlas Jūratės namai Kačerginės rezidencija, Kačerginė

Bendras vertinimas 6,3

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 5Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

Aukštų skaičius3
BūklėBaigiama statyti
ĮrengimasPilnai įrengtas
Namo tipasMūrinis
Plotas nuo/iki (kv. m)42 - 86
Statybos metai2014
Visi duomenys

Trumpas aprašymas

Nauji butai ant Nemuno kranto
Apsuptas pušynų kurortinis Kačerginės miestelis
Atstumas iki Kauno - vos 16 km
Nuostabi poilsio vieta
Smėlio paplūdimiai ant vaizdingų upės krantų
Ramybės oazė, kurioje harmoniją atras kiekvienas

Pilna informacija

Projekto pristatymas:

„Kačerginės rezidencija“ – tai naujas projektas Kauno pakraštyje, visai šalia miesto, tačiau saugomas jaukaus gamtos prieglobsčio. Vos 15 butų, 3 aukštų kompaktiškas ir patogus namas, įsikūręs nejudrioje, tyla ir ramybe alsuojančioje Kačerginėje. Toks šiuolaikiškas būstas atitiks kiekvieno troškimą gyventi ir ilsėtis kokybiškai, mėgautis privatumu, bet kartu ir nenutolti nuo miesto centro, svarbiausių objektų bei šurmuliuojančio miesto ritmo

„Kačerginės rezidencija“ - tai vieta, kur harmoningai dera gamtos prieglobstis ir ramybė su miesto privalumais ir patogumu.

Susisiekimas:

„Kačerginės rezidencija“ įsikūrusi vos 16 km atstumu nuo Kauno, ant Nemuno kranto. Namas apsuptas pušynų, nedideliame, jaukiame, Kačerginės miestelyje. Šiuo metu tiesiamas dviračių takas "Mažasis Nemuno (Pakaunės) žiedas. Formuojamo žiedo ilgis 43km, iš kurių 28km Kauno rajone. Dviračių takas jungs Kauno pilį su Kačergine ir grįžtant kita Nemuno vagos puse vėl ves iki Kauno senamiesčio. Dviračio tako maršrutas: čia

Aplinka

Gerbūvis aplink „Kačerginės rezidenciją“ – pilnai sutvarkytas: pasodinti augalai, plyti žalia veja, sutvarkyta Nemuno pakarantė, įrengta vaikų žaidimo aikštelė, poilsio zona.

Gatvė, kurioje randasi namas – išskirtinai rami ir saugi. Kaimynystėje – privatūs namai.

Techninės savybės:

„Kačerginės rezidencijos“ fasado apdaila sudaryta iš dekoratyvinio tinko ir impregnuotų maumedžio lentelių – šios medžiagos vizualiai solidžiai atrodo bei suteikia pastatui ne vien grąžų estetinį vaizdą, bet ir ilgaamžiškumą, didelį atsparumą šalčio ciklams ir drėgmei, kitiems atmosferos poveikiams. Namo pamatai - monolitiniai, sienos - iš plytų ir blokelių, perdengimams panaudotos gelžbetonio plokštės. Namo langai yra mediniai, o įėjimo durys – seifinės. Namui suteikta energetinė „B“ klasė.

Butai:

„Kačerginės rezidencijoje“ yra suprojektuota 15 kelių skirtingų planų butų. Pagal savo poreikius gyventojai gali pasirinkti 2 arba 3 kambarių butus. Kiekvienas butas turi balkoną arba stogo terasą.

Automobilių stovėjimo aikštelė:

Parkavimo vietos automobiliams įrengtos prie pat namo, taip pat yra keleta parkavimo vietų požeminėje aikštelėje po namu.

Komentarai apie "Kačerginės rezidencija"0