Grįžti į sąrašą | Trofėjus Gudelių šilas Dangaus miestas, Vilnius

Bendras vertinimas 5

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 45Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

Aukštų skaičius9
BūklėStatoma
ĮrengimasDalinė apdaila
Kaina už m² (nuo / iki)4500-6300 Lt
Namo tipasMūrinis
Plotas nuo/iki (kv. m)37-150
Statybos metai2009
VietovėVilnius, Pašilaičiai
Visi duomenys

Trumpas aprašymas

Tai bus tarytum „Dangaus miestas“ ar uostas, iš kurio gyventojai rytais išskrieja erdvėlaiviais, o dienos pabaigoje grįžta atgal į namus, tam kad atgautų savo jėgas modernioje, jaukioje, fantastiškai gražiai apželdintoje aplinkoje.

Pilna informacija

Projektas pasižymi savo naujumu ir socialiniu išskirtinumu, nes plėtojant šį projektą visiškai atsinaujins ir pasikeis šalia esančios gyvenamosios teritorijos, sudarančios uždarą architektūrinę erdvę.

Statomas gyvenamųjų namų kompleksas pasižymės savo neįprasta, modernia ir kartu šilta išvaizda, gyvenimo jame patogumu ir sukurtu jį supančios gamtos jaukumu, nes labai didelis dėmesys skiriamas komplekso teritorijos apželdinimui ir jaukumo gyventi jame sukūrimui.

Tai bus tarytum „Dangaus miestas“ ar uostas, iš kurio gyventojai rytais išskrieja erdvėlaiviais, o dienos pabaigoje grįžta atgal į namus, tam kad atgautų savo jėgas modernioje, jaukioje, fantastiškai gražiai apželdintoje aplinkoje. Vidiniame komplekso kieme bus savotiški „japoniški sodai“ - įveisti žolynai, pasodinti medžiai, įrengti suoliukai. Nepamirštas ir apšvietimas, kuris dar labiau akcentuos ir pateisins projekto pavadinimą ir pabrėš jaukumą ir gyvenimo čia išskirtinumą bei prestižą.

Tam tikslui pasiekti bus sutvarkytos ir gretimos gyvenamosios teritorijos. Jau 2008 m. vasarą bus apšiltinti ir sutvarkyti gretimų gyvenamųjų namų fasadai, o projekto užbaigimo datai bus visiškai sutvarkytos ne tik komplekso „Dangaus miestas“, bet ir jį supančios maždaug 2 ha teritorijos: bus atnaujintos kelių dangos, atkurti ir naujai įveisti žolynai, pasodinti medžiai, atnaujintos ir naujai įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, sutvarkytas lauko apšvietimas. Mes sieksime, kad mūsų pastangų dėka ši vieta taptų savotišku apželdinimo bei aplinkos tvarkymo pavyzdžiu ir taptų „rojaus kampeliu“.

Žmogiškoji mūsų patirtis rodo, kad nesmagu gyventi gražiame name ar bute, jei jį supa ilgamečių nesibaigiančių statybų purvas ir triukšmas, apleistos, nugyventos, kaimynystėje esančios teritorijos. Būdami žmonėmis mes norime gyventi mieste ir tuo pačiu metu norime gyventi gražioje mus supančioje aplinkoje. Todėl komplekso 1-ojo aukšto gyventojams priskiriamos atitvertos nedidelės žaliosios terasos, su vejomis ir dekoratyviniais medžiais, kuriuose bus galima basomis kojomis pavaikščioti žole, išgerti puodelį kavos ar pailsėti gamtoje.

Iškilęs virš projektuojamos Šiaurinės gatvės dviejų požeminių lygių automobilių aikštelės cokolis kartu su šlaite įveistais intensyviais želdiniais, sudarysiančiais žalią ekraną, atliks papildomą apsauginę funkciją nuo projektuojamos Šiaurinės gatvės poveikio.

„Dangaus miestas“ – aukštos gyvenimo kokybės projektas, kuris įgyvendina visų mūsų troškimą gyventi moderniame būste ir ilsėtis gražioje aplinkoje.

Komentarai apie "Dangaus miestas"4

pixel pusher 2009.08.03 11:58

Sis projektas sustojo ir nezinia kada ji pabaigs. Nusipirkti ir laukti nezinia kiek? Kainos kosmines vis dar.

auris 2009.08.03 16:08

pixel pusher, o iš kur tokia informacija?

pixel pusher 2009.08.05 14:50

Gyvenu shalia, matau kad nifiga neviksta jau nuo pavasario.

mr 2009.11.09 22:37

Gal ir neblogas variantas, tik statybos visiskai nevyksta… ir jeigu taip pora metu prastoves, liks viska griaut, todel is esmes ivertimas 5,3 uz ka ??? uz nebaigtas statybas ?