Grįžti į sąrašą | Santariškių namai Ozo namai Danės užutėkis, Klaipėda

Vieta mieste

Kontaktai

„Inreal valdymas“

„Inreal“
Pardavimų vadovė Sigita Jokšienė
+370 687 76851
info@danesuzutekis.lt

„Inreal valdymas“

„Inreal“
NT projektų koordinatorius Donatas Dromantas
+370 696 23153
info@danesuzutekis.lt
http://www.danesuzutekis.lt

Bookmark and Share

Bendras vertinimas 8,2

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 6Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

Aukštų skaičius4
BūklėPastatyta
ĮrengimasDalinė apdaila
Kaina už m² (nuo / iki)6100 - 9400
Namo tipasMūrinis
Plotas nuo/iki (kv. m)29 - 111
Statybos metai2013
VietovėKlaipėda, Senamiestis
Visi duomenys

Trumpas aprašymas

„Danės užutėkis“ – elitinis apartamentų ir biurų pastatas Klaipėdos senamiestyje (Turgaus g. 37). 4 aukštų pastate - 20 apartamentų bei 4 komercinės patalpos. Statyboms naudotos aukščiausios klasės prabangios ir natūralios medžiagos.

Pilna informacija

„Danės užutėkis“ – elitinis apartamentų ir biurų pastatas Klaipėdos senamiestyje (Turgaus g. 37), kuris užtikrins patogų, prabangų ir veiklų gyvenimą. Pastatas pastatytas, baigiama tvarkyti teritorija, kuriasi gyventojai.
„Danės užutėkis“ pastatytas Danės upės krantinėje, šalia Klaipėdos miesto simbolio – burlaivio „Meridianas“. Šis istorinis burlaivis, daugiau nei 40 metų stovėdamas prišvartuotas Danės upėje uostamiesčio centre, tapo neatsiejama Klaipėdos kraštovaizdžio dalimi, ir „Danės užutėkio“ naujakuriai galės juo mėgautis pro plačius savo apartamentų langus. Gyvenimo senamiestyje privalumas – visi svarbiausi bei gražiausi miesto objektai pasiekiami ranka. Visai šalia „Danės užutėkio“ įsikūrę populiariausi miesto restoranai, barai. Netoli – keltas į Smiltynę bei Palangos oro uostas.
Naujakuriai džiaugiasi mažaaukštės statybos privalumais – nedideliu kaimynų skaičiumi bei glaudžia bendruomene, nes šiame 4 aukštų pastate yra tik 20 apartamentų bei 4 komercinės patalpos. Statyboms naudotos aukščiausios klasės prabangios ir natūralios medžiagos, pritaikytos jūriniam klimatui: keraminiai blokeliai, klinkeris, varis ir t.t. Vidinis kiemas išklotas trijų spalvų granito plokštėmis. Langai iš aliuminio konstrukcijų su dviejų kamerų stiklo paketais.
„Danės užutėkio“ apartamentai parduodami su daline apdaila. Visi apartamentai skirtingi nuo 28 kv. m iki 111 kv.m, nestandartinio suplanavimo, su balkonais ir terasomis. yra galimybė įsigyti sandėliukus.
Komercinės patalpos – pilnai įrengtos. Joms skirtas pirmasis pastato aukštas. Nuo 65 kv. m patalpos – su vitrininiais langais, puikiai tinkančios biurams, parduotuvėlėms ar grožio salonams.
Projekto teritorijoje vykę archeologiniai kasinėjimai, buvo vainikuoti įspūdingais radiniais, kurie pateks į Mažosios Lietuvos istorijos muziejų bei įneš svarų indėlį į Klaipėdos miesto istoriją. Archeologiniai faktai byloja, jog Turgaus gatvė, kurioje ir įsikūrė „Danės užutėkis“, pradėta formuoti dar XV–XVI a. Čia gyveno kilmingi ir pasiturintys žmonės. Ilgainiui ši gatvė tapo centrine miesto ašimi, jungiančia rytinę Klaipėdos senamiesčio dalį su vakarine, kur vyksta įvairios mugės ir svarbiausios miesto šventės.

Komentarai apie "Danės užutėkis"1

Antanas 2014.09.09 12:31

Labai idomus projektas ir vieta gera, gaila kad Vilniuje nera tokiu vietu, kad iseiti is namu sest i laiva ir isplaukti i jura )