Grįžti į sąrašą | Smėlio namai Aleksoto vilos Žalia sala, Kaunas

Vieta mieste

Bookmark and Share

Bendras vertinimas 6,7

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 49Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

Aukštų skaičius3
BūklėPastatyta
ĮrengimasDalinė apdaila
Kaina už m² (nuo / iki)nuo 3850 m²/Lt
Namo tipasBlokinis
Plotas nuo/iki (kv. m)33 - 103 kv. m
VietovėKaunas, Raudondvaris
Visi duomenys

Trumpas aprašymas

Vakarinėje Kauno miesto dalyje, Raudondvario plente, netoli Lampėdžio ežero iškilo naujas, jaukus, žaluma apsuptas mažaaukščių gyvenamųjų namų kvartalas "Žalia sala".

Pilna informacija

Žalia sala – unikalus projektas, kuriame šiuolaikiška architektūra įsilieja į ramų gamtos prieglobstį. Pati vietovė sukelia jaukumo įspūdį – nedidelis kvartalas, apsuptas vandens ir žalumos. Mažaaukščiai namai suteikia privatumo, o dienos rūpesčius pamiršite ilsėdamiesi terasoje ar bute įrengtoje saunoje. Jus apsups ramybė, komfortas, bet kartu užteks keleto minučių sugrįžti į miesto šurmulį. Lygiai taip pat greitai nuvešite vaikus į mokyklą, pasieksite artimiausius prekybos centrus.

Pamenate kaip jautėtės atostogaudamas? „Žalioje saloje“ tas jausmas lydės ištisus metus. Aktyvų laisvalaikį puikiai derinsite su ramiu poilsiu. Vandens telkiniai, saulės vonios vasarą, ramūs pasivaikščiojimai vakarais. Lampėdžių pliažą pasieksite tik per 5 minutes! Visa tai – nuostabiam gamtos kampelyje, kurį vadinsite savo namais.

Šioje vietoje iškilo trijų aukštų su mansarda aštuonių gyvenamųjų namų kvartalas „Žalia sala“. Pasirinkta vieta pasižymi unikalia geografine padėtimi, ją supa Nemunas ir Lampėdžio ežeras. Visas rajonas skendi žalumoje. Čia gerai išvystyta infrastruktūra. Jaukus gamtos prieglobstis suteikia gyventojams galimybę pabėgti nuo miesto triukšmo, pabūti žalumoje ir jaukume.

Šis kvartalas išsikiria aukštesnės kokybės namais – namų sienos iš keramikinių blokelių, pirmuose ir paskutiniuose aukštuose , pagal savo norą galima įsirengti terasas, gyventojų patogumui kiekvienam butui sumontuotas autonominis dujinis šildymas, busimieji gyventojai gali patys pasirinkti norimą savo buto užbaigtumą bei įsigyti požeminę automobilio parkavimo vietą ir sandėliuką. Kvartalas pasižymi savo užbaigtumu, butų išplanavimo gausa, namų spalvingumu, sutvarkyta aplinka bei patogumu, kur dera užmiesčio ramybė ir miestas.

Komentarai apie "Žalia sala"4

irmantas 2009.08.18 17:30

gal kas nors turit informacijos kaip pastatytas sis projektas?

Vytautas 2010.09.02 22:08

Ar sitie namai yra priduoti?

Laura 2013.12.30 10:25

Gal kas gali pasidalinti komentarais apie šiuos butus? Kas gyvenate, kaip su šildymu? ar namai “nešalti”? Kiek maždaug mokate šaltą žiemą (norint, kad būtų namuose šilta ir jauku)?

Julius 2016.02.24 14:04

Butai šilti (1mas aukštas, kampinis butas 60m2 maksimali sąskaita už dujas siekė 45€ (įskaitant vandens pašildymą - 3 gyventojai, palaikoma temperatūra 20-21 laipsnis), išplanavimas jaukus. Garso izoliacijos praktiškai nėra. Kaimynai konfliktiniai - aiškiai girdimi kituose butuose vykstantys pokalbiai, kad ir negarsiai klausoma muzika. Girdimas elementarus vaikščiojimas po butą. Nuolat kviečiama policija. Namo bendrija neveiksni. Aplinka prižiūrima aplaidžiai, šiukšlynas, netelpa šiukšlės konteineriuose, o mokamas solidus bendrijos mokestis (60m2 - 16,5€/mėn, 97m2 - 35€/mėn), tačiau realiai nėra jokio aplinkos palaikymo ir iniciatyvos (kaip pavyzdys, gyventojai pageidavo įrengti 2 šunš išmatų konteinerius. Projektas įgyvendinamas jau 1,5 metų. Žolė pjaunama 2 kart į sezoną. Daugėjant gyventojų pradeda atsirasti automobilio parkavimo problemos, neturintiems požeminio parkavimo vietos (tos pačios požeminės parkavimo vietos nepaprastai siauros, ir važinėjant ne “kibiriuku” realiai reiktų 1,5 parkavimo vietos. Tad tiek žinių. Kaiminystė ganėtinai draugiška, taiki ir rami. Vis tik, yra nuomojamų studentams butų, kurie deja, tačiau kelią triukšmą ir pasipiktinimą.