Grįžti į sąrašą | Embassy House apartamentai Žali kalnai Rygos kvartalas, Vilnius

Vieta mieste

Bookmark and Share

Bendras vertinimas 5,2

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 45Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

Aukštų skaičius5
BūklėPastatyta
ĮrengimasDalinė apdaila
Kaina už m² (nuo / iki)3990 - 4500
Namo tipasMūrinis
Plotas nuo/iki (kv. m)44 - 78
Statybos metai2009
VietovėVilnius, Justiniškės
Visi duomenys

Trumpas aprašymas

Kvartalas yra itin patogioje ir ramioje vietoje. Iš čia patogu nuvažiuoti į miesto centrą ar kitus miegamuosius rajonus.

Pilna informacija

Vilniuje, Justiniškių mikrorajone, Rygos gatvėje baigti statyti ir priduoti du 5-ių aukštų daugiabučiai gyvenamieji namai su komercinėmis patalpomis (Rygos g. 44 ir Rygos g. 48). Juose suprojektuoti funkcionalūs ir jaukūs įvairaus dydžio vieno, dviejų ir trijų kambarių butai, kurių plotai 44 - 78 m2.

Puikiai išvystyta infrastruktūra - iki visuomeninio transporto stotelės tik 200 m, vieno kilometro spinduliu daug mokyklų, vaikų darželių ir kitų visuomeninių objektų. Tai M. Biržiškos gimnazija, Jono Pauliaus II-ojo vid. mokykla, Vyturio pradinė mokykla, darželis "Žilvinėlis", Rygos biblioteka, prekybos centrai "Maxima" ir "Norfa" ir kt. Butai parduodami su daline apdaila. Sandėliuko m² kaina - 1200Lt. Visi butai parduodami su parkavimo vieta. Požeminės aikštelės parkavimo vieta - 2500Lt.

Pastatų energetinio naudingumo klasė — „B".

Komentarai apie "Rygos kvartalas"2

bottes moto femme falco 2013.12.06 20:07

Many thanks a whole lot for sharing! I will definitely be back.

Jurga 2015.10.01 13:18

namai du pastatyti ir priduoti Junestos, o ne šių vystytojų, jų projektas dar net nepradėtas, o rašo, kad pastatyta, galit atvykti ir pasižiūrėti.
rašo, kad “Kvartalas yra itin patogioje ir ramioje vietoje”, o aplinkelis visai 6alia statomas, tai nelabai jau bus ramu.

домашний секс