Grįžti į sąrašą | Centro namas Burė Manto namai, Klaipėda

Vieta mieste

Bookmark and Share

Bendras vertinimas 7,4

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 55Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

Aukštų skaičius7
BūklėPastatyta
ĮrengimasDalinė apdaila
Kaina už m² (nuo / iki)nuo 7200
Namo tipasMonolitinis
Plotas nuo/iki (kv. m)54 - 132 kv. m
Statybos metai2008
VietovėKlaipėda, Mažvydo al.
Visi duomenys

Trumpas aprašymas

Visos svarbiausios Klaipėdos vietos šalia. Jūsų namai atsidurs miesto šurmulio, linksmybių, kultūros ir meno renginių sukūryje. Tik iškėlę koją iš namų, pateksite į centrines Klaipėdos gatves, pulsuojančias didmiesčio ritmu, kur kasdien verda gyvenimas.

Pilna informacija

„Manto namuose“ apartamentai patogiai išdėstyti per du aukštus, o kai kurie šio ir namo ties Manto gatve apartamentai turės atviras lauko terasas, susijungiančias su vidiniu kiemeliu.
Atviros lauko terasos lepins ir visų namų viršutinių aukštų gyventojus. Iš terasos virš namo ties Šimkaus gatve atsivers Kuršių marių vaizdai ir jūros toliai.

Čia įsikurs jaukios kavinės ir ištaigingi restoranai, kuriuose malonu aptarti reikalus su kolegomis ar partneriais, pasimatyti ir jaukiai paplepėti su artimais žmonėmis, pasilepinti taure gero vyno ar gurmanišku maistu. Mėgaukitės išskirtine „Manto namų“ atmosfera!
Grįždami namo užsukite gėlių, mielų išskirtinių daikčiukų, kurie sukurs gerą nuotaiką ir kels šiltus jausmus. Neskubėdami rinkitės naujausius, geriausius ir madingiausius daiktus, į kuriuos sudėta visa šiuolaikinė gabiausių žmonių patirtis ir išmonė.
Mėgaukitės gyvenimu ir jo teikiamais malonumais!

Manto namuose ties Mažvydo alėja apartamentai išdėstyti per du aukštus, o kai kurie šio ir namo ties Manto gatve apartamentai turės atviras lauko terasas, kurios susijungia su vidiniu kiemeliu. Visuose" Manto namų" apartamentuose bus balkonai ir terasos. Atviros lauko terasos lepins visų namų viršutinių aukštų gyventojus iš kurių atsivers Kuršių marių vaizdai ir jūros toliai. Aukštingumas septyni aukštai. Apartamentų skaičius 67, apartamentų plotai nuo 54 kv. m iki 132 kv. m požeminės stovėjimo aikštelės. Apartamentų viršutiniuose aukštuose terasos - nuo 19 kv. m iki 95 kv. m.
Kainos nuo 7200 Lt už kv. m.

Komentarai apie "Manto namai"2

Sarunas 2010.09.02 22:10

Kokie atsiliepimai is jau gyvenanciu siame projekte?

rima 2016.10.30 23:07

kokie atsiliepimai šių namų gyventojų. Ar brangus butų išlaikymas?