Grįžti į sąrašą | “Gudelių Šilas” Karaliaučiaus terasos Kopų vėtrungės, Klaipėda

Vieta mieste

Bookmark and Share

Bendras vertinimas 7,6

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 1Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

Aukštų skaičius3
BūklėPastatyta
ĮrengimasPilnai įrengtas
Kaina už m² (nuo / iki)8250 - 10000
Namo tipasMūrinis
Plotas nuo/iki (kv. m)24 - 67
Statybos metai2013
VietovėKlaipėda, Nida
Visi duomenys

Trumpas aprašymas

„Kopų vėtrungės“ – išskirtiniai namai, pastatyti unikaliame UNESCO saugomame Kuršių Nerijos pusiasalyje.
Dviejuose „Kopų vėtrungių“ korpusuose – „Pietyje“ ir „Vakaryje“ – įrengta 40 jaukių nuo 24 iki 67 kv.m (1-3 kambarių) butų su pilna apdaila.

Pilna informacija

Ar kada įsivaizdavote savo namus prie jūros? Ar svajojote gurkšnoti rytinę kavą stebėdami saulėtekį Kuršių mariose, o vakarop – palydėti saulę į Baltijos jūrą? Jeigu taip, tai ši svajonė gali išsipildyti „Kopų vėtrungėse“ – išskirtiniuose namuose, pastatytuose unikaliame UNESCO saugomame Kuršių Nerijos pusiasalyje.
Dviejuose „Kopų vėtrungių“ korpusuose – „Pietyje“ ir „Vakaryje“ – įrengta 40 jaukių nuo 24 iki 67 kv.m (1-3 kambarių) butų su pilna apdaila. Yra galimybė įsirengti židinius ir oro kondicionierius, užsisakyti architekto – interjero dizainerio paslaugas ir įsigyti pilnai įrengtus ir baldais apstatytus namus. Butai turi balkonus, terasas arba kiemelius. Šalia namų įrengta vaikų žaidimo aikštelė, kurią, kaip ir vėtrungių skulptūras centriniame kieme, sukūrė vėtrungių meistras – skulptorius Vaidotas Bliūdžius. Namai pastatyti vadovaujantis aukščiausios kokybės principu, naudojant itin kokybiškas ir natūralias medžiagas: vokiškas molines čerpes, itališkas keramines plyteles, skandinavišką santechniką, termomedieną ir t.t. Žiemą neleis sušalti elektrinė šildymo sistema, kuri, pagal Jūsų norą, įjungiama ir išjungiama nuotoliniu būdu. Projektas jau priduotas valstybinei komisijai, ir laukia naujakurių.
„Kopų vėtrungės“ – tai ideali vieta poilsiui ir gyvenimui visais metų laikais. Viržiais, mėlynojais ir rausvomis smilgomis apaugęs šilo paklotas džiugina vasarotojų akis. Rudeniop beržų auksas nukloja baltą samaną, miškas pakvimpa grybais, rausta palei taką augančių šermukšnių kekės. Perlipus apsauginę kopą, pėdos panyra į švelnų baltą paplūdimio smėlį, o bangų mūša nuplauna nuovargį ir nerimą, išvalo protą ir jausmus nuo nereikšmingų gyvenimo smulkmenų. Neringa – puiki vieta ir aktyviam laisvalaikiu – įrengtos specialios dviračių trasos po gražiausias vietas. Nidoje veikia jachtklubas – Kuršių marios ir Baltijos jūra sudaro puikias sąlygas buriavimui. Vasarą organizuojamos orientavimosi varžybose, o žiemą nuobodžiauti neleis net dvi slidinėjimo trasos ir snieglentininkų kalnelis
Palydėjus saulę į jūrą, smagu pasivaikščioti puikiai sutvarkyta ir apšviesta Kuršmarių krantine, paskanauti ką tik išrūkytos žuvies, pasimėgauti vyno taure ar puodeliu žolelių arbatos. Diena prabėga taip greitai, ir taip gera turėti namus „Kopų vėtrungėse“, kurie visada laukia sugrįžtant.

Komentarai apie "Kopų vėtrungės"0