Grįžti į sąrašą | Vilkpėdės šilas Ozo parkas Justiniškių namai, Vilnius

Bendras vertinimas 6,4

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 1Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

BūklėPastatyta
ĮrengimasPilnai įrengtas
Namo tipasMūrinis
Plotas nuo/iki (kv. m)42 - 110
Statybos metai2013
VietovėVilnius, Justiniškės
Visi duomenys

Trumpas aprašymas

Naujos statybos butai Vilniuje
Prie pirmo aukšto butų planuojama įrengti terasas
Aukščiau esantys butai turės įstiklintus arba atvirus balko
Po namais bus įrengti parkingai ir garažai
Teritorijoje bus suformuotas vidinis kiemelis
Pasivaikščiojimo takeliai, vaikų žaidimo aikštelės

Pilna informacija

"Justiniškių namai" - tai naujas, modernus mažaaukštės statybos projektas tarp Justiniškių, Pilaitės ir Viršuliškių mikrorajonų. Mažai apstatytoje teritorijoje mėgausitės erdvės pojūčiu, negausia kaimynyste bei malonia aplinka. Justiniškių namuose galima rinktis butus nuo 42 iki 110 kv.m. Erdvūs ir funkcionalūs butų išplanavimai pritaikyti komfortiškam gyvenimui. Numatoma, kad pirmieji naujakuriai apsigyvens jau 2014 m. vasarą.
Pastatas
Pastatas išsiskiria kokybiškomis ir ekologiškomis statybos medžiagomis - vidinės ir išorinės sienos yra sumūrytos iš keraminių blokelių. Name yra paruošta 18 skritingo išplanavimo butų, visi butai turės terasas, lodžijas arba balkonus, todėl kiekvienas ras savo poreikius ir norus atitinkantį variantą.
Aplinka
Įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Poilsio zonos su suoliukais leis pasimėgauti laisvalaikio akimirkomis ar kaimynų draugija. Sutvarkytoje kiemo erdvėje Jūsų augintinis bus dėkingas už laisvės neribojančius pasivaikščiojimus. Rytinėje namo dalyje bus įrengta papildoma laisvalaikio zona, kurioje namo gyventojai galės rengti piknikus, leisti aitvarus, žaisti judrius lauko žaidimus.
Mėgstantys pasivaikščioti už 900 metrų ras tyvuliuojantį Buivydiškių tvenkinį, kuriame galės atsigaivinti karštą vasaros dieną ar pažvejoti.
Gyventojų ramybės nedrums automobilių triukšmas - visos automobilių stovėjimo vietos yra požeminės. Kelios antžeminės stovėjimo vietos bus įrengtos svečiams.

Komentarai apie "Justiniškių namai"0