Grįžti į sąrašą | “KALŲ NAMAI - PILNAI ĮRENGTI” Tarandės kotedžai “Gudelių Šilas”, Vilnius

Bendras vertinimas 6,1

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 3Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

Aukštų skaičius6
BūklėPastatyta
ĮrengimasDalinė apdaila
Kaina už m² (nuo / iki)3900 - 4500
Namo tipasMūrinis
Plotas nuo/iki (kv. m)34 - 105
Statybos metai2008
VietovėVilnius, Lazdynai
Visi duomenys

Trumpas aprašymas

PARDUODAMI BUTAI SU DALINE APDAILA NAUJOS STATYBOS NAMUOSE, NAUJAI SUSIKŪRUSIOJE GYVENVIETĖJE, PUŠYNO APSUPTYJE.

Pilna informacija

VIETA. Vieta išties pasižyminti ramybe ir savo išskirtinumu, aukšta gyvenimo kokybe. Iš visų pusių jaukią ir mažą gyvenvietę supa brandūs pušynai. Juose gausu pasivaikščiojimo takų. Visai netoliese teka upė Neris. Šalia „Pasakų Parkas“. Puikiai išvystyta infrastruktūra. Susisiekimas čia labai geras, nepaisant to, kad gyvenvietė pastatyta atokiai nuo pagrindinių gatvių ir miesto triukšmo. Pro gyvenvietę reguliariai kursuoja maršrutinis mikroautobusas, netoliese visuomeninio transporto stotelė. Viešuoju transportu be jokių problemų pasieksite bet kurią miesto dalį. Miesto centrą pasieksite vos per 10 minučių automobiliu. Jūsų patogumui iki vaikų darželio, mokyklos ar prekybos centro vos kelio minutės pėstute.

BUTAS. Butai gerai ir funkcionaliai išplanuoti. Naudingai išnaudotas kiekvienas kvadratinis centimetras. Dideli buto langai ir puiki langų orientacija rytų, pietų ir vakarų kryptimis suteikia butui daug šviesos ir jaukumo. Didelės terasos ir balkonai, kuriuose galėsite leisti vakarus mėgaujantis puodeliu arbatos. Nors namas ir šešių aukštų, tačiau Jūsų patogumui yra įrengtas liftas. Butuose pilnai išvedžiota elektros instaliacija bei santechnika. Įvestos visos komunikacijos: internetas, kabelinė tv, telefonas. Įrengtas ekonomiškas buto šildymas su individualia temperatūros reguliavimo sistema ir apskaita.

NAMAS. Butai yra kokybiškos statybos namuose pastatytuose iš silikatinių plytų. Namai pasižymi puikia garso bei šilumos izoliacija. Gražiai įrengtos rakinamos namo laiptinės. Sumontuotos telefonspynės. Didelis atstumas tarp namų, kad neužstotų saulės spindulių. Labai išpuoselėta gyvenvietės aplinka. Puikiai sutvarkytas erdvus ir uždaras vidinis namo kiemas su įrengtu fontanu. Tvarka gyvenvietėje bei švara laiptinėse rūpinasi gyvenvietę administruojanti bendrovė. Šalia namų įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės Jūsų svečiams.

Butai parduodami tik su požemine parkavimo vieta plius dvidešimt tūkstančių litų.

FINANSAVIMO SĄLYGOS. Bendradarbiaudami su bankais siūlome ypatingai palankias sąlygas ir išskirtinį finansavimą savo klientams. KLIENTAMS, PERKANTIEMS ŠĮ BUTĄ BANKAS SUTEIKS BANKO KREDITĄ SU 3% METINĖMIS PALŪKANOMIS.

Pirkėjams, kuriems sunkiau sekasi gauti reikiamo dydžio banko paskolą, ar tiesiog šiuo metu trūksta lėšų norimam būstui įsigyti, galime paskolinti iki 20% perkamo turto vertės su 5% metinėmis palūkanomis. Jei klientas gauna iš banko reikiamo dydžio paskolą, tačiau neturi galimybės sumokėti pradinį įnašą, kurio reikalauja bankas, reikalingą pinigų sumą taip pat galime paskolinti.

Komentarai apie "“Gudelių Šilas”"0