Grįžti į sąrašą | Dangaus miestas Verkių namai Gudelių šilas, Vilnius

Vieta mieste

Bookmark and Share

Bendras vertinimas 7,5

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 131Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

Aukštų skaičius6
BūklėPastatyta
ĮrengimasPilnai įrengtas
Kaina už m² (nuo / iki)nuo 4200 m²/Lt
Namo tipasMonolitinis
Plotas nuo/iki (kv. m)35 - 105 kv. m
Statybos metai2008
VietovėVilnius, Lazdynai
Visi duomenys

Trumpas aprašymas

„Gudelių šilo“ gyvenvietė kuriasi unikalioje, miško viduryje esančioje aikštelėje. Nuo miesto triukšmo ir dulkių būsimuosius naujakurius patikimai saugo visą gyvenvietę žiedu supantis pušynas.

Pilna informacija

„Gudelių šilas“ - jauki, visus metus žaliuojančio pušyno apsupta nedidelė septynių daugiabučių namų gyvenvietė, besikurianti tarp K.Petrausko ir A.Staškevičiūtės gatvių Lazdynuose, Vilniuje.
Visame „Gudelių šile“ suprojektuoti tik 282 butai su erdviomis terasomis, balkonais ar lodžijomis bei itin patraukliu uždaru vidiniu kiemu, kuriame bus įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, pasivaikščiojimo takai, suoleliai bei gyvenvietę neabejotinai papuošiantis dekoratyvinis baseinėlis su fontanu.
Butai parduodami su pilna arba daline vidaus apdaila bei automobilių stovėjimo vietomis požeminėje stovėjimo aikštelėje. Naujakuriams bus siūloma įsigyti ir sandėliukus.
Kuriant „Gudelių šilo“ gyvenvietę, ypatingas dėmesys buvo skiriamas šviesos patekimui į butus. Dauguma jų - dvipusiai, o vienpusiai butai orientuoti į rytų, pietų ir vakarų puses, tad kiekvienas iš jų gauna ne mažiau kaip 2,5 valandos tiesioginės saulės šviesos. Namai suprojektuoti taip, kad neužstotų saulės spindulių - vienas prieš kitą esantys namų fasadai nutolę daugiau nei per 100 m.
Vidinis gyvenvietės kiemas suformuotas aptveriant tarp namų esančius tarpus dekoratyvine tvora su rakinamais varteliais, tad į jį nebus įleidžiamas joks autotransportas. Galite būti ramūs - Jūsų atžalos saugiai žais specialiai jiems suprojektuotose žaidimų aikštelėse, o Jūs juos visada galėsite stebėti pro į kiemą orientuotus butų langus.
Įėjimai į laiptines suprojektuoti tiek iš gyvenvietės vidinio kiemo, tiek iš išorės.Žmonės su negalia galės judėti po visą gyvenvietę be jokių kliūčių - teritorija beveik be reljefo, įėjimai iš vidinio kiemo suprojektuoti be laiptelių, tik su 2 cm aukščio slenksčiais. Liftai numatyti su 80 cm pločio durimis ir važiuoja nuo ir iki pat požeminės automobilių stovėjimo aikštelės. Visų bendrųjų patalpų ir įėjimų į butus durų angos bus ne siauresnės kaip 1 m pločio.

Komentarai apie "Gudelių šilas"0