Grįžti į sąrašą | Apartamentai Jūros dvelksmas Klemiškės namai Aukštoji Smeltė, Klaipėda

Bendras vertinimas 8,3

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 6Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

BūklėPastatyta
ĮrengimasPilnai įrengtas
Namo tipasMūrinis
Plotas nuo/iki (kv. m)89 - 120

Trumpas aprašymas

Nauji butai su įspūdingu panoraminiu vaizdu
Išskirtinis bei kokybiškas būstas 20-ties aukštų pastate
Autonomiška šildymo sistema su individualia apskaita
Butai parduodami su daline apdaila
Pastatas pilnai pastatytas, užbaigti statybos darbai
Namas pripažintas tinkamu naudoti

Pilna informacija

Aukštoji Smeltė“ – siūlome Jums įsigyti išskirtinį bei kokybišką būstą. 20-ties aukštų pastate pagal savo poreikius Jūs galite rinktis skirtingų plotų bei suplanavimų butus:

jaukiuose 1 kambario 36 kv.m ploto butuose su balkonais efektyviai išnaudotas plotas leis Jums įsirengti virtuvės, svetainės ir miegamojo zonas vienoje erdvėje;
erdvūs 2 kambarių 50 – 54 kv.m. ploto butai su lodžijomis, į kurios patenkama kaip iš svetainės, taip ir iš miegamojo kambario;
populiariausi projekte 3 kambarių 67 – 78 kv.m. ploto butai su dviem atskirais miegamaisiais, erdvia svetaine su virtuvės zona, dideliu vonios kambariu bei balkonu;
vertinantiems išskirtinumą pastato viršutiniame aukšte įrengti trys nestandartiniai butai, suplanuoti per du aukštus, turintys po didele terasa bei po du vonios kambarius, kurių plotai – 89 kv.m., 100 kv.m. ir 120 kv.m.
Priklausomai nuo langų orientacijos ir aukšto, butai yra itin šviesūs ir dauguma turi įspūdingą panoraminį vaizdą. Per svetainėse įrengtus vitrininius langus atsiveria įspūdinga miesto panorama ir/ar vaizdas į jūrą bei marias.

Kiekviename bute įrengta autonomiškai reguliuojama šildymo sistema su individualia apskaita. Garso ir šilumos izoliacija – atitinkanti naujausius statybos reglamentus.

Jūsų patogumui pastate įrengti du liftai bei plati laiptinė. Po visu pastatu įrengta 113 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje kiekvienam butui skiriama po vieną nemokamą vietą automobiliui (15.000 Lt vertė). Prie namo taip pat įrengtos 54 vietos automobiliui laikyti, kuriais naudosis namo gyventojai bei jų svečiai.

Butai parduodami su daline apdaila, todėl Jums nebus siūlomi standartiniai, vienodai įrengti butai. Pasitelkę fantaziją Jūs galite sukurti savo poreikius ir skonį atitinkantį svajonių būstą.

Pastatas pilnai pastatytas, užbaigti statybos dar

Komentarai apie "Aukštoji Smeltė"0