Grįžti į sąrašą | Gulbinų šilas Kaminkelis Žvėryno namai, Vilnius

Bendras vertinimas 5,6

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 4Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

BūklėPlanuojama statyti
ĮrengimasNebaigta statyti
Namo tipasMūrinis
VietovėVilnius, žvėrynas

Trumpas aprašymas

Jau pradėtos II-ojo etapo rezervacijos!
Nauja gyvenvietė žaliausioje Vilniaus centrinėje dalyje
Šalia - Vingio parkas ir upė Neris
Jaukūs, saugūs, privatūs bei apželdinti vidiniai kiemai
Šilti, šviesūs ir funkcionalaus planavimo butai
Visi svarbiausi objektai - ranka pasiekiami!

Pilna informacija

Pristatome Jums gyvenvietę „Žvėryno namai“. Nauji butai Vilniuje įsikurs žaliausioje Vilniaus miesto centrinėje dalyje – Žvėryne.

Gyvenvietė plėtojama vienoje žaliausių miesto vietų, įsikūrusių tarp Neries ir Vingio parko, todėl kurdami šį projektą didelį dėmesį skyrėme gamtos saugojimui bei puoselėjimui, rinkomės tik ekologiškas ir draugiškas gamtai statybines medžiagas. Siekdami, kad gyvenvietė įsilietų į Žvėryno gamtovaizdį, namus pasirinkome vingio formos, primenančius Neries upės vingį.

„Žvėryno namai“ įsikurs pačioje miesto širdyje, tad galėsite džiaugtis puikiu susisiekimu nuosavu ar viešuoju transportu, o šalia nusidriekę dviračių takai leis pasiekti svarbiausius miesto objektus dviračiu. Aplinkui šią gyvenvietę rasite ne tik vieną didžiausių prekybos centrų „Panorama“, restoranus, kavines, bet ir vaikų darželius bei mokyklas savo vaikams.

Kurdami šį projektą siekėme atsižvelgti į gyventojų poreikius, apgalvoti kiekvieną detalę, todėl pasisėmę praktikos iš ankstesnių projektų, „Žvėryno namuose“ sukūrėme tai, ką labiausiai vertina mūsų klientai. Suprantame, kad grįžtant į jaukius namus, greta norisi turėti ir erdves gryname ore sveikam poilsiui bei maloniems pokalbiams su kaimynais. Tad po dienos šurmulio galėsite atsipalaiduoti jaukiuose bei apželdintuose gyvenvietės vidiniuose kiemeliuose, kuriuose bus įrengti suoliukai, pasivaikščiojimo takai, vaikų žaidimų zonos, o vasarą akis džiugins žydintys gėlynai.

Komentarai apie "Žvėryno namai"0