Grįžti į sąrašą | Šaltinių namai Ozo parkas Ozo biurai, Vilnius

Vieta mieste

Bookmark and Share

Bendras vertinimas 5,3

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 13Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

Aukštų skaičius4 - 10
BūklėBaigiama statyti
ĮrengimasDalinė apdaila
Namo tipasBlokinis
Statybos metai2009
VietovėVilnius, Verkių seniūnijai priklausanti 60 ha vietovė, besiribojanti su Ozo, Kalvarijų ir Geležinio Vilko gatvėmis
Visi duomenys

Trumpas aprašymas

OZO BIURAI – trys verslo centrai, statomi naujame verslo rajone, šalia Kalvarijų gatvės. Teritorija, kurią nuo miesto centro pasieksite vos per 5 minutes, neabejotinai taps viena svarbiausių miesto verslo koncentracijos vietų su pilnai išvystyta verslo ir paslaugų infrastruktūra.

Pilna informacija

Verslo centras OZO BIURAI siūlo įvairaus dydžio ir profilio biurus: stambioms įmonėms, ieškančioms didelių biurų visiems savo darbuotojams vienoje vietoje, sparčiai besiplečiančioms vidutinėms įmonėms, atstovybėms, ieškančioms prestižinių patalpų arba biurų aukštos kvalifikacijos darbuotojams.

Kiekviena įmonė čia ras savo biuro sprendimą. Įmonės gali pasirinkti reikiamas patalpas - nuo viso pastato ar aukšto iki atskirų biurų. Nuomininkai gali numatyti plėtros perspektyvą , tai leis pritaikyti patalpų plotus ne tik šiandienos, bet ir rytojaus poreikiams. Nuomininkai gali pasirinkti įsikūrimo datą - nuo nuo 2008-ųjų rudens, 2009-ųjų rudens arba nuo 2010-ųjų metų. Įmonės pagal savo poreikius gali užsisakyti planuojamą parkavimo vietų skaičių ir biuro įrengimo lygį.

OZO BIURAI. Nes galvojame apie Jus.

Komentarai apie "Ozo biurai"0