Grįžti į sąrašą | Kitoks projektas Šilo namai Kamšos namai, Kaunas

Bendras vertinimas 8,1

VN:F [1.2.2_602]
Architektūrinis sprendimas:
Kainos/kokybės santykis:
Vieta mieste:
Aplinka:
Viso balsavo: 3Reitingo sudarymo taisyklės

Pagrindinė informacija

BūklėPastatyta
ĮrengimasPilnai įrengtas
Namo tipasMūrinis
Plotas nuo/iki (kv. m)114,5
VietovėKaunas, Noreikiškės
Visi duomenys

Trumpas aprašymas

Individualūs 114.5 kv.m. gyvenamojo ploto nauji namai Kaune
Namai statomi 4,5 - 12 arų sklypuose
Pilnas namo įrengimas, naudojant kokybiškas medžiagas
Išvystyta socialinė ir inžinerinė infrastruktūra
Iki miesto centro - tik 8-10 min. kelio automobiliu
Šalia - botaninis Kamšos draustiniu

Pilna informacija

Noreikiškėse (Kauno raj.) statoma individualių namų gyvenvietė KAMŠOS NAMAI. 17 ha gyvenvietės teritorija iš vakarų, šiaurės ir rytų pusių apribota botaniniu Kamšos draustiniu, aplink ją gerai išvystyta socialinė ir inžinerinė infrastruktūra. iki miesto centro- tik 8-10 minučių kelio automobiliu.
KAMŠOS NAMAI- jaukus individualių namų kompleksas gamtos apsuptyje. Jame- viskas, ko reikia komfortiškai šių dienų gyvenimo organizacijai: patogi ir graži gyvenimui vieta, puikus susisiekimas, gerai organizuota infrastruktūra bei vieningo architektūrinio stiliaus, lakoniškos estetikos ir patogūs individualūs namai. Šie jaukūs būstai saugos būsimus gyventojus nuo aplinkinio šurmulio bei suteiks daugiau erdvės ir privatumo, nei bet kurio kito tipo namai.
Individualūs 115 kv.m, ir 93 kv.m (dviejų tipų) gyvenamojo ploto namai statomi 4,5- 12 arų sklypuose. Ypatingai daug dėmesio skirta namo vidaus išplanavimui, todėl namas atitinka šiuolaikinio žmogaus bei šeimos poreikius ir yra patogus gyventi. Didelis šio namo privalumas- pigi jo eksploatacija (daugiau skiltyje NAMAI). Vienas esminių projekto privalumų-kokybiškas namų įrengimas, naudojant kokybiškas medžiagas. Džiaugiamės, jog, pasitelkę profesionalų komandą ir pritaikę savo ilgametę patirtį, galime pasiūlyti patrauklias kainas, neblogindami namo kokybinių parametrų ir suteikdami maksimalų komfortą, kurio žmogus tikisi, įsigydamas privatų namą. Klientams, norintiems pagalbos, įsirengiant savo būstus, pasiūlysime keletą interjero variantų, sukurtų patyrusių specialistų.

Komentarai apie "Kamšos namai"0