Išnaudokite gerinamai.lt efektyviau

Gerinamai.lt portalas suteikia galimybę pristatyti naujus Lietuvos NT projektus internete. Šiame puslapyje pateiksime keletą patarimų kaip efektyviau išnaudoti gerinamai.lt.

- Nuolatos sekite komentarus apie savo nt projektą ir reaguokite į juos. Padėkite vartotojams, kurie domisi Jūsų projektu sužinoti daugiau apie jį bei paneikite neteisingus faktus. Tai svarbu.

- Nurodykite tiesioginę nuorodą savo svetainės lankytojams į Jūsų NT projektą portale gerinamai.lt. Tai padės gauti daugiau balsų savo projektui bei įtraukti besidominčius vartotojus į diskusiją.

- Kontaktuose nurodykite tiesioginius pardavėjų rekvizitus, taip atrodysite draugiškesni vartotojams ir padidinsite kontaktų skaičių.

- Nurodykite projekto vietą žemėlapyje. Vartotojams, besidomintiems Jūsų projektu nereikės ieškoti papildomos informacijos apie projekto buvimo vietą kitur, taip padėsite jiems gauti visą informaciją vienoje vietoje.

- Pasirinkite tinkamą pagrindinę nuotrauką, kuri rodoma bendrame projektų sąraše, tai padės labiau atkreipti vartotojų dėmesį.

- Įveskite teisingą ir detalią informaciją apie savo projektą ir ją, esant reikalui, nuolatos atnaujinkite, keiskite kainas, jei jos pasikeitė. Atsiradus specialiems pasiūlymams, pateikite juos projekto aprašyme.

Pateikite pasiūlymus, kaip gerinamai.lt galėtų būti dar naudingesnis įrankis Jūsų NT projektams internete pristatyti. Komentarai visuomet laukiami - sarunas[@]gerinamai.lt.